Prohlídka kostela

Hromadné prohlídky je možné domluvit pouze předem, nejlépe osobně v čase před či po mši svaté v neděli, případně e-mailem (kostel.karlov(at)gmail.com. Také je možné volat  na telefon 603 372 207 (jáhen Jiří Ignác).

Nepoužívejte, prosím, komunikaci přes webovou stránku kostela. Please do not use the church website to communicate. Bitte verwenden Sie nicht die Website der Kirche, um zu kommunizieren.

 • Betlémská jeskyně je přístupná pouze po osobní domluvě menším skupinám zájemců. Vzhledem k tomu, že je stále v rekonstrukci, je nutné zde provoz poněkud omezit. Budeme Vám velice vděčni za Váš dar na její opravu.
 • Vzhledem k tomu, že Duchovní správa nemá žádný příjem a ani průvodce není nikterak honorován, dovolujeme si Vás požádat o přiměřený příspěvek, který bude věnován na provoz kostela.

3 reakce na Prohlídka kostela

 1. Ivana Schmidová napsal:

  Dobrý večer,
  prosím o sdělení, zda je možné navštívit kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv.Karla Velikého na Karlově v sobotu 21.1.ve 14.30-15.00. Jde o malou skupinu šesti lidí.
  Za odpověď děkuji Ivana Schmidová

 2. Žežulka Tomáš napsal:

  Dobrý den.
  Obracím se na vás na základě nešeho telefoního rozhovoru z dnešního dne. Rádi bychom zorganizovali prohlídku kostela na Karlově dne 3. nebo 4. 12. 2022 v odpoledních hodinách. Předpokládám ůčast cca 8-10ti osob.
  Děkuji předem za odpověď
  T. Žežulka
  +420603432532
  tomas.fottom@gmail.com

 3. Wilhelm Rohner napsal:

  Hallo, ich bin an einer Führung interessiert. 1 Person. Bitte um Ihre Nachricht. MfG Rohner Wilhelm

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.